www.sant.ro folosește cookies. Continuarea navigarii pe acest site este considerată acceptarea politicii de utilizare a cookies.

 Direcția de Sănătate Publică

 a județului  Neamț

Sectiuni
Locatia curenta: Prima pagina Informații utile Situaţii de urgență Canicula Puncte de prim ajutor UAT-uri jud. Neamț
Informații utile
 

Puncte de prim ajutor UAT-uri jud. Neamț

ZONA UAT PUNCT DE PRIM AJUTOR LOCALIZARE, DATE DE CONTACT
URBAN TARGU - NEAMȚ Compartimentul de Primiri Urgențe Bdl. Ștefan cel Mare, nr. 35, tel. 0744115877
URBAN TARGU - NEAMȚ
Substația de Ambulanța
Bdl. Ștefan cel Mare, nr. 62, tel. 0233790824
URBAN TARGU - NEAMȚ
Farmacia Sf. Elena
Bdl. Mihai Eminescu, bl. M7, tel. 0233791600
URBAN TARGU - NEAMȚ
Farmacia Ursu
Bdl. Ștefan cel Mare, nr. 74, tel. 0233790581
URBAN TARGU - NEAMȚ
Farmacia Păduraru
Bdl. Ștefan cel Mare, bl. M4, tel. 0233790657
URBAN ROMAN Farmacia Richter Str. Anton Pann, bl. 12/3, tel. 0752068365
URBAN ROMAN
Farmacia Hygeea
Bld. Roman Mușat, nr. 4, tel. 0233/734444
URBAN ROMAN Farmacia Stejara
Str. Smirodava, nr. 43, tel. 0233742341
URBAN ROMAN Hotel Piața
Str. Sucedava, tel. 0233744758
URBAN ROMAN Dispensar Uman
Str. Bogdan Dragoș, nr. 1, tel. 0744564162
URBAN BICAZ Punct farmaceutic Belladona - Centru
URBAN BICAZ Punct farmaceutic Ropharma
URBAN BICAZ Spitalul Orășenesc Sf. Ierarh Nicolae
URBAN BICAZ Primaria Orasului Bicaz Sediul Primariei
URBAN BICAZ Bloc ANL Str. Piatra Corbului nr. 13A
URBAN ROZNOV Dispensar Uman Roznov Roznov, tel. 0758781861
URBAN ROZNOV Dispensar Uman Slobozia Roznov, tel. 0758781861
URBAN ROZNOV Centru de Permanenta Roznov Roznov, tel. 0758781861
URBAN ROZNOV Detasament Pompieri Roznov Roznov, tel. 0758781861
URBAN PIATRA - NEAMȚ 39 farmacii  
URBAN PIATRA - NEAMȚ Punctul de informare turistica situat in Parcul Central  
RURAL ALEXANDRU CEL BUN Sediul Primariei Sat Viișoara, Str. Cuza Voda, nr. 48
RURAL ALEXANDRU CEL BUN Farmacia CSC Sat Viișoara, Str. Cuza Voda, nr. 7
RURAL ALEXANDRU CEL BUN Scoala Gimnaziala Vaduri Sat Vaduri, Str. Stefan cel Mare, nr. 42
RURAL DOLJEȘTI Sediul Primariei Doljești Doljești, tel. 0233780514
RURAL DOLJEȘTI SC. IRILUC SRL. Str. Stefan cel Mare și Sfant, tel. 0723373879
RURAL DOLJEȘTI SC. ALMIRASTUDIO SRL. Str. Stefan cel Mare și Sfant, nr. 101, tel. 0742097300
RURAL DOLJEȘTI P. F TULBURE ADRIANA Sat Buruienesti, str. Dimitrie Cantemir, nr. 1, tel. 0765494076
RURAL DOLJEȘTI I. I CADAR EUGEN Sat Rotunda, tel. 0753375466
RURAL BAHNA Sediul Primariei 76113179
RURAL BAHNA Centrul Medical Comunitar Sat Izvoare, tel. 076113179
RURAL VALEA URSULUI Sediul Primariei Valea Ursului, tel. 0233763003
RURAL VALEA URSULUI Caminul Cultural Valea Ursului, tel. 0233763003
RURAL BOGHICEA Sediul Primariei Boghicea, str. Principală, nr. 64, tel. 0233767312
RURAL ION CREANGA Sediul Primariei Ion Creangă, tel. 0766688293
RURAL GHINDAOANI Dispensarul Uman Ghindaoani CMI Dr. Iacoboaia Doina, tel. 0742318477
RURAL SAGNA Sediul Primariei Str. Calea Romanului, nr. 54, tel. 0233766213
RURAL SAGNA Dispensar Caritas Str. Calea Romanului, nr. 46
RURAL SAGNA Scoala Gimnaziala Sagna Str. Calea Romanului, nr. 63, tel. 0233766009
RURAL SAVINESTI Sediul Primariei Str. General Buniș, nr. 7, tel. 0233281573
RURAL VANATORI - NEAMȚ Dispensar Medical CMA Dr. Topliceanu, tel. 0233251003
RURAL VANATORI - NEAMȚ Dispensar Medical CMI Dr. Iacoboaia Doina, tel. 0233251051
RURAL PODOLENI Farmacia Antonela Str. Libertații, nr. 9, tel. 0743640417
RURAL PODOLENI Centrul Medical Str. Speranței, nr. 1, tel. 0749893021
RURAL PODOLENI Sediul Primariei Str. Speranței nr. 3, tel. 0754254236
RURAL URECHENI Sediul Primariei tel. 0233784005
RURAL POIANA TEIULUI Cabinet Medical CMI Dr. Tiron Eduard, tel. 0745854736, Sat Galu, str. DN17B, nr. 71
RURAL CÂNDEȘTI Sediul Primariei Cândești, tel. 0748939102
RURAL TAȘCA Dispensarul Uman Tașca, tel. 0233255023
RURAL TAȘCA Magazinul Neagra Tașca, tel. 0233255023
RURAL AGAPIA Dispensar Uman Agapia Agapia, tel. 0233244608
RURAL AGAPIA Farmacia Ileafarm Agapia, tel. 0233244673
RURAL AGAPIA Sediul Primariei Agapia, tel. 0372522208
RURAL RĂZBOIENI Sediul Primariei Războieni, Str. Calea Hanul Ancuței, nr. 51, tel. 0233292901
RURAL TIMIȘEȘTI Caminul Cultural Timișești, tel. 0767802620
RURAL TIMIȘEȘTI Școala Timișești Timișești, tel. 0753414501
RURAL TIMIȘEȘTI Școala Dumbrava Timișești, tel. 0749941889
RURAL GÂDINȚI Sediul Primariei Sat Gâdinți, str. Principala, nr. 25, tel. 0233765155
RURAL GÂDINȚI Dispensarul Uman Sat Gâdinți, str. Principala, nr. 116, tel. 0233765198
RURAL TARCAU Sediul Primariei corpul C Tarcău, tel. 0745709697
RURAL POIENARI Cabinet Medical Dr. Onișoru Nadia Elena Poienari, tel. 0233764517
RURAL BÎRA Sediul Primariei Bîra, str. Înv. Antonie Mureșianu, nr. 44, tel. 0769178330
RURAL REDIU Sediul Primariei Rediu, tel. 0748787773
RURAL ICUȘEȘTI Sediul Primariei Icușești, tel. 0233762521
RURAL ICUȘEȘTI Dispensar Uman Icușești, tel. 0233762521
RURAL BOZIENI Sediul Primariei /Farmacie Bozieni, tel. 0755388216
RURAL DUMBRAVA ROSIE Dispensarul Uman Dumbrava Roșie, tel. 0233282494
RURAL DUMBRAVA ROSIE Școala Gimnaziala Dumbrava Roșie, sat Dumbrava Roșie, tel. 0233282494
RURAL DUMBRAVA ROSIE Școala Gimnaziala Sat Cut Dumbrava Roșie, sat Cut, tel. 0233282494
RURAL DUMBRAVA ROSIE Școala Gimnaziala Sat Izvoare Dumbrava Roșie, sat Izvoare, tel. 0233282494
RURAL SECUIENI Sediul Primariei Secuieni, sat Secuieni, tel. 0233745004
RURAL SECUIENI Dispensar Sat Butnărești Secuieni, sat Butnărești, tel. 0233745010
RURAL SECUIENI Dispensar Sat Secuieni Secuieni, sat Secuieni, tel. 0233745096
RURAL TAMAȘENI Centrul Medical Adjudeni Tămășeni, tel. 0233749494
RURAL TAMAȘENI Camin Cultural Tămășeni Tămășeni, tel. 0233749494
RURAL ZĂNEȘTI Farmacia Hortensis Farm Zănești, tel. 0742382204
RURAL ZĂNEȘTI Farmacia Melissa Zănești, tel. 0233283234
RURAL ZĂNEȘTI Centrul Multifuncțional Cultural Zănești, tel. 0233283470
RURAL ZĂNEȘTI Sediul Primariei Zănești, str. Șoseaua Națională, tel. 0233283234
RURAL GRINȚIEȘ Sediul Primariei Grințieș, tel. 0233408554
RURAL GRINȚIEȘ Cabinet Medical Dr. Nerina Rivona Penișoara Grințieș, tel. 0233265155
RURAL ȚIBUCANI Sediul Primariei Țibucani, tel. 0745566536
RURAL FARCAȘA Sediul Primariei Farcașa, tel. 0233267294
RURAL PÂNGARAȚI Dispensarul Uman Pângărați, str. Principală, tel. 0233240499
RURAL GÂRCINA Dispensarul Uman Gârcina, str. Episcop Melchisedec Ștefănescu, nr. 101, tel. 0233242150
RURAL GÂRCINA Sediul Primariei Gârcina, str. Episcop Melchisedec Ștefănescu, nr. 95, tel. 0233242000
RURAL PÂNCEȘTI Dispensarul Uman Pâncești, tel. 0730158882/0743994115
RURAL TRIFEȘTI LILI TEAM SAN Trifești, tel. 0745229164
RURAL TRIFEȘTI C. M. I. Miron Costin Dr. Tofan Corina Trifești, tel. 0745408707
RURAL BODEȘTI Dispensarul Uman Bodești, str. Ștefan cel Mare, nr. 113, tel. 0233243138
RURAL GRUMAZEȘTI Dispensarul Uman Grumăzești, sat Grumăzești, tel. 0233786009
RURAL GRUMAZEȘTI Sediul Primariei Grumăzești, str. Principală, nr. 31, tel. 02337866059
RURAL GRUMAZEȘTI Farmacia YUCCA Grumăzești, tel. 0233272765
RURAL PIPIRIG Dispensarul Uman Pipirig, tel. 0233252005
RURAL PIPIRIG Sediul Primariei Pipirig, str. Ion Creangă, nr. 4, tel. 0233252001
RURAL PETRICANI Sediul Primariei Petricani, tel. 0233785006
RURAL RĂUCEȘTI Dispensarul Uman Răucești Răucești, tel. 0741480831/0753849706
RURAL RĂUCEȘTI Dispensarul Uman Oglinzi Răucești, tel. 0747734906
RURAL BALȚATEȘTI Dispensarul Uman Bălțătești, tel. 0233244012
RURAL BALȚATEȘTI Sediul Primariei Bălțătești, str. Florilor, nr. 1, tel. 0233244006
RURAL BALȚATEȘTI Magazinul PROFI ROM FOOD SRL. Bălțătești
RURAL BALȚATEȘTI Magazinul II URSU LORICA Bălțătești
RURAL DULCEȘTI Sediul Primariei Dulcești, tel. 0233761602
RURAL DULCEȘTI Dispensarul Uman Dulcești, tel. 0740565137
RURAL DULCEȘTI Farmacia Aruncus Dulcești, tel. 0233761188
RURAL DULCEȘTI Școala Gimnaziala Dulcești, tel. 0233761039
RURAL HANGU Cabinet medical Hangu Sat Hangu Hangu, tel. 0724317309
RURAL HANGU Dispensar Uman Buhalnița Sat Buhalnița , Hangu, tel. 0724317309
RURAL HORIA Dispensar uman Horia Sat Horia, Str. Castanilor nr. 35, tel. 0233747462
RURAL HORIA Dispensar uman Cotu - Vameș Sat Cotu Vameș, Str. Crângului nr. 60A, tel. 0233747462
RURAL HORIA Farmacia „ALFA” Cotu - Vameș Sat Cotu - Vameș, str. Plopului nr. 114, tel. 0233747462
RURAL MOLDOVENI Sediul primăriei (Bibliotecă) Moldoveni, Județul Neamț, tel. 0233745752
RURAL MOLDOVENI Școala Gimnazială Moldoveni Moldoveni, Județul Neamț, tel. 0233745752
RURAL MOLDOVENI Grădinița cu program normal din satul Hociungi Sat Hociungi, Moldoveni, Județul Neamț, tel. 0233745752
RURAL ROMÂNI Dispensar Români 747926355
RURAL ROMÂNI Sediul Primăriei 0767222580/0746880995

        Copyright © 2004-2022 Direcția de Sănătate Publică Neamț.